Mobilalkalmazás fejlesztő

Két cégünk van:

10xONE – the IKEA of business software: egy komplex és sokoldalú ügyviteli szoftver. A 10xONE az új SAP. További infók itt:  10xone.com

iAGE – we build business software that users love on AS400 (IBM i): Az iAGE-ben technológiai tanácsadással és szoftverfejlesztéssel foglalkozunk. További infók itt: iageco.com

Feladatok

  • A cégek marketing tevékenységeit támogató mobilalkalmazások fejlesztése Android és iOS platformokra
  • Közös ötletelés a marketing és sales csapattal
  • Alkalmazások önálló tervezése, fejlesztése és tesztelése szabadon választott technológiákkal (az elterjedtebbek közül)

Elvárások

  • Legalább 2 éves szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Android és iOS platformok ismerete
  • Szeress önállóan dolgozni, valami újat alkotni
  • Angol nyelvtudás előny, de nem feltétel

Amit mi kínálunk

  • Szakmai szabadság, hogy valami teljesen újat hozz létre
  • Teljes rugalmasság – bárhonnan dolgozhatsz, egyedül az eredmény számít
  • Full time munka akár alkalmazottként, akár vállalkozói formában